پروژه های ما

10 جاکفشی جالباسی ورودی پرطرفدار و مدرن ورودی | پرتو چوب یزد

جاکفشی جالباسی یزد

جاکفشی جالباسی

از زمانی که دکوراسیون داخلی مدرن جاشو توی خونه های ایرانی باز کرده و البته از زمانی که خونه های جدید به بزرگی خونه های قبل نبود ، بخش های جدیدی به منازل اضافه شده .

از جمله میشه به کمدلباس مدرن ، لاندری روم و.. اشاره کرد ، اما امروز توی این مطلب پرتوچوب میخواهیم به جاکفشی جالباسی ورودی منزل بپردازیم و همچتنین نمونه کارهای اجرا شده پرتوچوب در استان یزد رو به نمایش بگذاریم. همراه پرتوچوب باشید.

جاکفشی و جالباسی آپارتمانی

جاکفشی جالباسی های مدرن مطابق ابعاد منازل شما ساخته میشه و همچنین بر اساس دکوراسیون کلی منزل شما طراحی و ساخته میشه .
اولین نمونه کار اجرا شده پرتوچوب در استان یزد ، یکی از جاکفشی های جمع و جور و آپارتمانی است که اتفاقا کار جذابی هم شد.

کمد دیواری در یزد

جاکفشی جالباسی با کمدلباس

از مدلهای جذاب جاکفشی حالباسی ها میشه به مدلهایی اشاره کرد که در کنارش کمدلباس مدرن هم تعبیه شده ، تا خیلی راحت لباس های روزمره خودرا تفکیک کنید و لباس های پرکاربرد خودرا در این قسمت بگذارید

کمد لباس بزرگ

جاکفشی جالباسی با آینه قدی

واقعا هیچ چیز جذابتر از این نیست که آخرین لحظه خروج از خونه ، برای آخرین بار خودتون رو کامل توی یک آینه جذاب قدی چک کنید ، این پروژه پرتوچوب به پیشنهاد طراح یک آینه قدی هم در کنار جاکفشی اضافه شد که خیلی جذابتر کرد کار رو.

کمد لباس و آینه

جاکفشی و کنسول ورودی

جدا از کاربردهای زیاد جاکفشی جالباسی ورودی ، زیبایی که به خونه میبخشه قابل انکاره .

خصوصا که اولین بخشی که به چشم بازدید کننده میاد همین جاکفشی جالباسی ورودی منزل هست و تمام ذهنیت مهمون از سلیقه شما رو همین بخش میسازه . یکی از پروژه های پرتوچوب یک جاکفشی خیلی کوچیک و یک آینه کنسول خیلی جذاب بود . کاربرد زیادی نداشت اما از حق نگذریم ، خیلی جذاب بود.

 

جاکفشی ورودی منزل

جاکفشی ورودی با الوار ترموود

چندسالیست که ترموود و الوار جاشو در دکوراسیون منازل باز کرده و واقعا هم همیشه ترکیب جذابی از آب در اومده .. یکی دیگه از پروژه های پرتوچوب که اینبار در شهرستان میبد یزد اجرا شد، ترکیب جذاب الوار و کمدلباس و جاکفشی رو داشتیم .البته یکی دیگه از جذابیت های دیگر این پروژه کمدلباس های جادار کنار جاکفشی بود.

کمد لباس بزرگ مدرن

جاکفشی جالباسی مثل باقی سازه های پرتوچوب محدودیتی در انتخاب مدل و ابعاد ندارد و همونطور که اول این مطلب گفتیم ، طراحی و مدل بر اساس سلیقه و دکوراسیون منزل شما انجام خواهد شد .

اگر شماهم به جاکفشی جالباسی ورودی منزل نیاز دارید با ما تماس بگیرید

09195659070  جهت بازدید و مشاوره حضوری رایگان با پرتوچوب تماس بگیرید.

تصاویر دیگر پروژه های پرتوچوب رو در انتهای مطلب یا در اینستاگرام پرتوچوب ببینید

ممنون که تا اینجا همراه ما بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *